Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Grupa III

Dzieci 4 i 5 letnie

Godziny pracy: Od 7:30 do 16:30

Nauczycielki prowadzące: mgr Beata Pawlak, mgr Iwona Pawlak
Obsługa: Anna Pajor 
Nauczyciel języka angielskiego: mgr Iwona Pawlak

Trzecia grupa to "Jeżyki"
Rezolutne są z nich smyki
Czasem kłują igiełkami
Lecz się chętnie bawią z nami.


Zapraszamy do kontaktu i współpracy


 

 

Świętujemy Dzień Dziecka

Dzień Dziecka to święto, które uwielbiają wszystkie dzieci, te małe i te duże. To dzień pełen uśmiechów, zabawy, niespodzianek, radości i wielu niezapomnianych wrażeń! To był wspaniały dzień, co można zobaczyć na zdjęciach :)

Przedszkolni ogrodnicy

Przedszkolaki zamieniły się dziś w małych ogrodników - wykorzystaliśmy pobyt w ogrodzie na sadzenie różnorodnych kwiatków w wagoniku naszej grupy. To była świetna zabawa!

Biblioteka

18.05.2022
Biblioteka

Biblioteka

18.05.2022

Grupa III z Paniami wybrała się do Biblioteki Miejskiej przy ulicy Tatrzańskiej 124. Celem wyjścia było rozbudzenie zainteresowań czytelniczych dzieci, kształtowanie poczucia szacunku dla książek. Tam czekała na nas Pani Bibliotekarka, a przedszkolaki z wielką radością zapoznały się z magicznym dla nich miejscem.

Robimy pizzę!

23.03.2022
Robimy pizzę!

Robimy pizzę!

23.03.2022

Dzisiaj Przedszkolaki poznały etapy wykonywania pizzy i składniki potrzebne do jej przygotowania. Gdy ciasto wyrosło, dzieci przystąpiły do samodzielnego ozdabiania ciata swoimi ulubionymi składnikami. Jak się okazało, nic nie smakuje lepiej, niż własnoręcznie przygotowane danie...palce lizać!!!

Dzień Kobiet

08.03.2022
Dzień Kobiet

Dzień Kobiet

08.03.2022

Dzień Kobiet to wyjątkowy czas dla wszystkich dam, zarówno tych dużych, jak i małych. W tym szczególnym dniu wszystie kobietki otrzymały serdeczne życzenia i upominki.

Uroczystość choinkowa

15 grudnia w naszej grupie odbyła się uroczystość choinkowa. Dzieci w trakcie występów stworzyły świąteczną atmosferę. Zaprezentowały układy taneczne, piosenki oraz wiersze. Niewątpliwie nastąpił świąteczny nastrój.

Mikołajki

06.12.2021
Mikołajki

Mikołajki

06.12.2021

6 grudnia nasze przedszkole odwiedził długo oczekiwany gość - MIKOŁAJ. Miał czerwony strój i długą białą brodę. Obdarował wszystkie dzieci prezentami. Święty Mikołaju bardzo dziękujemy i zapraszamy ponownie.