Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

O nas

"Nie zmuszajmy dzieci do aktywności, lecz wyzwalajmy aktywność. Nie każmy myśleć, lecz stwórzmy warunki do myślenia. Nie żądajmy, lecz przekonujmy. Pozwólmy dzieciom pytać i powoli rozwijajmy jego umysł, tak aby samo wiedzieć chciało."

Janusz Korczak


Przedszkole Miejskie nr 129 w Łodzi znajduje się w dzielnicy Łódź - Górna na osiedlu Dąbrowa. Usytuowane jest z dala od tras szybkiego ruchu. W okolicy placówki znajduje się park Podolskiego.

Budynek przedszkolny jest duży i funkcjonalny. Obiekt otoczony jest dużym zadrzewionym i dobrze wyposażonym w sprzęt do zabaw ogrodem. Cały teren jest ogrodzony i dobrze zabezpieczony.

W budynku przedszkolnym mieści się pięć przestronnych i słonecznych sal, wyposażonych w zabawki oraz pomoce dydaktyczne stymulujące rozwój dziecka w każdym wieku.

Kuchnia przedszkolna samodzielnie przygotowuje urozmaicone, smaczne i zdrowe, zbilansowane dla dzieci posiłki.

Przedszkole czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach  od 6:00 do 17:00, poza przerwą wakacyjną w lipcu lub sierpniu ustaloną corocznie wspólnie z organem prowadzącym.

Praca wychowawczo - dydaktyczna i opiekuńcza planowana jest zgodnie z obowiązującą podstawą programową wychowania przedszkolnego. Bezpłatne zajęcia w ramach realizacji podstawy programowej wychowania przedszkolnego realizowane są w godzinach od 8:00 do 13:00. W przedszkolu w ramach podstawy programowej, w każdej grupie wiekowej odbywają się zajęcia z języka angielskiego. Placówka pełni rolę wspomagającą i integrująca społeczność lokalną.